За 9 пачок печива заплатили 45 грн.а за вафлі-32 грн.Скільки пачок вафель купили .якщо 1 пачка вафель дешевше за 1 пачку печива на 1 грн. Склади короткий запис задачі у вигляді таблиці та розвьяжи задачу

1 пачка вафель дешевше за 1 пачку печива на 1 грн. Склади короткий запис задачі у вигляді таблиці та розвьяжи задачу

Ответы:
Дрон Соловей
20-01-2019 08:07

1дiя,2лiлiя3iдь4людянi5сiяе 6лiнiя. 1море2господар3поле4тиша5трава 6вершина

Rostislav Kataev
20-01-2019 10:30

Кількість          витратили          ціна печіво 9п.          45грн.               х грн. вафлі ?п            32грн.              (х - 1)грн. 45:9=5 грн ціна 1 пачки печіва 5-1=4 грн.  ціна 1 пачки вафель 32:4=8 п.  вафель купили